Asia & Piotrek

Reportaż ślubny - zdjęcia Hektor Werios

Spotkanie dwojga ludzi, pierwsze zauroczenia. Miłość, wreszcie decyzja o ślubie - tak w telegraficznym skrócie można opisać parę lat naszej przygody. Przygody w której uczestniczyli wyjątkowi ludzie -rodzina, przyjaciele, znajomi - wspierający, służący radą. W trakcie przygotowań do jednego z najważniejszych dni naszego życia stawaliśmy przed dylematami- co wybrać, żeby było idealnie? - wielokrotnie. I tu pojawił się Hektor - podobno świetny fotografa przy okazji ciekawa osobowość - tak przynajmniej mówiła nasza znajoma. Przeglądając Jego internetowe portfolio na stronie www - zaczarowani Jego pracami - zdecydowaliśmy się. Okazało się, że była to jedna z najlepszych decyzji na Nasz Dzień.

Hektor to człowiek o wielu twarzach - a każda sympatyczna. Taki trochę zwariowany łobuziak, z poczuciem humoru, dający się lubić od pierwszej chwili - człowiek z "biglem" a zarazem pełną kulturą. Jego pozytywne nastawienie od razu udziela się wszystkim. Pracuje w wyjątkowy sposób, chyba tylko sobie znany. "To foto ninja" - jak mówi o nim nasz kolega - "wszędzie był, a nikt go nie widział". Perfekcyjnej jakości fotografie, które otrzymaliśmy, można oglądać wielokrotnie i godzinami. Za każdym razem z nieukrywanym zachwytem, bo mają coś, czego oczekiwaliśmy - ten specyficzny "sznyt", tę elegancję i wyczucie chwili.

Hektor powiedział nam: "napiszcie kilka zdań o mojej pracy, bo chciałem dodać na stronę, ale proszę przypadkiem bez peanów - takie proste podsumowanie". Wybacz Hektor - kilka zdań zamieniło się w kilkanaście, podsumowanie w opowiadanie a bez peanów się nie obeszło - bo zwyczajnie inaczej się nie dało. Za to, że jesteś PRO, za skromność, za elastyczność, za cierpliwość i wyrozumiałość, za poczucie humoru, za ukazanie innej perspektywy fotografii, za to, że potrafisz uwiecznić chwile, kiedy człowiek idzie za rękę z emocjami - dziękujemy. Współpraca z Tobą była świetną przygodą i mamy nadzieję, że to nie ostatnia nasza przygoda z fotografią w Twoim wykonaniu ;)

Z pozdrowieniami Asia i Piotrek