Jola & Adrian

Reportaż ślubny Hektor Werios

"Kiedy stanęliśmy przed wyborem fotografa na nasz ślub i wesele okazało się, że wcale nie będzie to łatwe. Bardzo nam zależało na dobrej jakości zdjęciach, gdyż uważamy, że są one doskonałą pamiątką i oglądając je łatwo można przypomnieć sobie co się działo. Przeglądaliśmy wiele stron i dziesiątki zdjęć, aby wybrać fotografa najbardziej odpowiadającego naszym wymaganiom. Mieliśmy kilka typów, ale wciąż nie byliśmy do końca zdecydowani. Aż w końcu na jednym z popularnych portali społecznościowych nasza koleżanka zamieściła zdjęcia ze swojego ślubu i wesela. Po ich obejrzeniu, byliśmy zachwyceni i wiedzieliśmy, że to jest strzał w dziesiątkę! Zdjęcia nie były sztampowe, biła z nich jasności, żywe kolory i dynamizm. Szybko skontaktowaliśmy się z nią, okazało się, że zdjęcia robił Hektor Werios, a nasza znajoma jest bardzo zadowolona z wyników jego pracy. Czym prędzej poprosiliśmy o namiary, dostaliśmy adres strony internetowej i numer telefonu. Obejrzeliśmy inne zdjęcia Hektora i byliśmy zachwyceni! Sesje zdjęciowe nie były absolutnie nudne, a historyjki które tworzył z młodymi parami zachwyciły nas pomysłowością i wykonaniem! Nie szukaliśmy dalej, zadzwoniliśmy do Hektora.

Jest już po naszym ślubie i dzięki Hektorowi mamy wspaniałą pamiątkę tego wydarzenia. Mimo, że minęło tak niewiele czasu często przeglądamy zdjęcia. Mamy wiele swoich ulubionych! Nawet nie wiemy kiedy Hektor zrobił nam te wszystkie zdjęcia! Był przy każdy ważnym momencie, a w ogóle nie odczuwaliśmy jego obecności. Goście weselni również bardzo chwalili nam fotografa mówiąc, że widać iż nie tylko jest profesjonalistą, lecz również bardzo fajnym człowiekiem, pod czym się w zupełności podpisujemy! Ma też bardzo ciekawe pomysły, podczas wesela poszedł z nami do naszego pokoju i tam zrobił nam wspaniałe zdjęcia! Nigdy nie zapomnimy z jakim poświęceniem wchodził na parapet okienny, aby zrobić dobre zdjęcie!
Sesja plenerowa, którą robił dla nas Hektor mimo 30-stopniowego upału nie była dla nas udręką, tylko wspaniałą zabawą! Zdjęcia robiliśmy przez wiele godzin, Hektor rzucał pomysłami i czasami musiał się bardzo poświęcić, żeby zrobić nam zdjęcie np. z odpowiedniej wysokości. Sesję wykonywaliśmy w różnych miejscach, część z nich sami wybraliśmy, a kilka Hektor wybrał sam - dla nas na pierwszy rzut oka nie wydawały się ciekawe, ale okazało się że byliśmy w wielkim błędzie! Po obejrzeniu zdjęć uważamy, że wyszły super! Są oryginalne i na pewno nie wieje z nich nudą!
Teraz to nas pytają kim był fotograf na naszym ślubie i weselu, bo mamy super zdjęcia. :) Oczywiście polecamy Hektora i wierzymy, że inni również będą zachwyceni wynikami jego pracy."
Jola i Adrian

Dzięki jeszcze raz!
Pozdrawiamy!

Jola i Adrian