Paulinka & Andrzej

Zdjęcia Hektor Werios

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu, więc warto mieć wyjatkową pamiatkę w postaci pięknych zdjęć. Aby znaleźć odpowiednią osobę, która uwieczni tę chwilę przeszukałam wiele porfolio fotografów, ale żadne mnie niezachwyciło. Kiedy trafilam na stronę Hektora pomyślałam, że pewnie nie ma po co do niego dzwonić, bo zapewne jego usługi są warte „miliony” i nie będzie miał wolnego terminu. Jednak po chwili zdecydowałam, że zaryzykuję i warto było, bo po spotkaniu z Hektorem oboje (już z mężem) wiedzieliśmy, że to osoba godna powierzenia tak ważnej misji.
Zdjęcia z ceremonii zaślubin: Hektor jest bacznym obserwatorem, który Was fotografuje tworząc prawdziwy reportaż, zamiast cykać sztucznie ustawiane fotki.

Zdjęcia z zabawy weselnej: Jest go wszedzie pełno, ale jednocześnie jest dyskretny, jakby niewidoczny dla gości. Z pelnym poświęceniem kładzie się na podłodze, żeby mieć jak najlepsze ujęcia. Nasz kolega stwierdzil, że to istny Rambo :)

Sesja plenerowa: Hektor o godzinie 14 porwał nas w kilka ciekawych miejsc. Robiliśmy zdjęcia w trakcie dnia jak i w nocy aż do 2.00. Szczerze mówiąc to nie sądziłam, że taka sesja będzie aż tak wyczerpująca, ponieważ we wrześniową noc było już zimno i po sesji się rozchorowałam. Ale warto było, bo efekt przekroczyl nasze najśmielsze oczekiwania. Z resztą sami ocencie…

Paulina i Andrzej